Pracownia, w której powstają, Anioły znajduje się może nie w samym Niebie ale tuż-tuż, całkiem blisko.

Pierwszą rzeczą, którą każdy Anioł  widzi, są porośnięte lasem góry i łąki z pachnącymi ziołami i dzikimi storczykami. Czasem zajrzy tu zając, lis albo sarenka, przeleci kruk, myszołów, bielik... To wyśmienite towarzystwo i warunki, by śmiało rozwinąć anielskie skrzydła. A kiedy świat opatula mgła albo biała śniegowa pierzynka, Anioły lubią przysiąść przy ciepłym kominku i z kubkiem herbaty kumulować dobre myśli, które wezmą ze sobą, kiedy wylecą w świat w poszukiwaniu nowych domów.

 

 Lalki Anioły, które tworzę to unikalny, własny projekt. Powstały w wyniku wielu prób i modyfikacji aby połączyć umiłowanie detalu z czystością formy. Szyte są z tkanin najwyższej jakości, z dbałością o detal na każdym etapie pracy.

 


Kim jestem?

Kobietą, która po latach życia w wielkim mieście zamieszkała prawie w lesie. Kiedyś towarzyszyło mi morze, dziś góry. Skończyłam architekturę i urbanistykę na Politechnice Gdańskiej  ale od dziecka najbardziej pociągały mnie miniatury. Kocham domki dla lalek, pracowałam przy tworzeniu makiet w Parku Miniatur w Inwałdzie.
Dziś pasję do skali mikro realizuję w tworzeniu Aniołów: mini butów, biżuterii, ubranek, dodatków...
Zapraszam Was do tego świata!

 

Więcej o mojej pasji możesz przeczytać na kobietapo30.pl.